ŁKS wraca do zajęć… indywidualnych

PIłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego odbyli wczoraj pierwszy trening na boisku po blisko 2-miesięcznej przerwie. Dzisiaj natomiast ełkaesiacy nie będą mogli przeprowadzić normalnej jednostki treningowej.

We wtorek zawodnicy ŁKS-u po raz pierwszy mieli okazję trenować pod okiem nowego duetu szkoleniowego.

Trustbet - opinie o bukmacherach

Przypomnijmy, że Wojciech Stawowy i Roland Thomas zastąpili na początku maja Kazimierza Moskala i Macieja Musiała. 

Zdjęcia z wtorkowych zajęć, które odbyły się na boisku kompleksu przy ul. Minerskiej znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Tymczasem w środę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego nie będą mogli trenować na boisku w grupach. Powodem takiego stanu rzeczy jest decyzja Komisji Medycznej PZPN, która nie dała zgody na treningi grupowe 4 zespołom PKO Ekstraklasy. Wśród drużyn bez zezwolenia znalazł się także ŁKS.

5 maja piłkarze ŁKS-u powrócili na boiska po długiej przerwie. Po raz pierwszy także ćwiczyli pod okiem nowego trenera – Wojciecha Stawowego.Fot. Marian Zubrzycki

Posted by Łódzki Sport on Tuesday, 5 May 2020

Obecnie trwa dalsza diagnostyka osób skierowanych na badanie wymazu z nosogardzieli w kierunku SARS-CoV-2 i do czasu potwierdzenia przez Komisję możliwości rozpoczęcia treningów grupowych, Łódzki Klub Sportowy będzie zmuszony prowadzić treningi indywidualne.

fot. Marian Zubrzycki


Kategorie

Trustbet - opinie o bukmacherach