Łódzka Noc Muzeów na sportowo. Historie ŁKS-u i Widzewa od kuchni [WIDEO]

Oba najpopularniejsze łódzkie kluby piłkarskie mocno się zaangażowały w tegoroczną edycję Nocy Muzeów, która z wiadomych względów musiała się odbyć on-line. 

Widzew i ŁKS przygotowały opowieści pełne wzruszeń, emocji, historii i anegdot, które zaskoczą niejednego fana piłki nożnej nie tylko w Łodzi, ale w całym kraju. 

Trustbet - opinie o bukmacherach

– Widzew to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w naszym kraju. Teraz będziemy chcieli Wam o nim trochę opowiedzieć – zapowiada Marcin Tarociński z Widzewa.

I dodaje: – Pokażemy ten stadion, dziś wyjątkowo niestety pusty. Ale dzięki naszym archiwom klubowym pokażemy stadion pełny, rozradowany, tętniący życiem

🏟 Marcin Tarociński zaprasza na pełną wzruszeń i emocji podróż. Łódzka Noc Muzeów On-Line w niesamowitym miejscu. W naszym piłkarskim domu. W Sercu Łodzi. 🎬 Cały materiał: bit.ly/2X3D6vd

Posted by RTS Widzew Łódź on Sunday, 17 May 2020
Łódzka Noc Muzeów On-Line: zwiedzanie stadionu Widzewa

Dla wszystkich tych, którzy widzieli stadion z jednej perspektywy – perspektywy kibica lub nie mieli w ogóle okazji widzieć go od środka, przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję w ramach Łódzka Noc Muzeów On-Line. Marcin Tarociński opowie o wyjątkowym miejscu dla każdego widzewiaka i zabierze nas w sentymentalną podróż. 🇦🇹

Posted by RTS Widzew Łódź on Saturday, 16 May 2020

Z kolei Łódzki Klub Sportowy przygotował wywiad z Jackiem Bogusiakiem, kustoszem tradycji ŁKS-u.

Rozmowa, którą poprowadził Remigiusz Piotrowski, dotyczyła historii ŁKS-u w kontekście stadionu. Jacek Bogusiak opowiedział o Władysławie Królu oraz kibicach Łódzkiego Klubu Sportowego.

Noc Muzeów 2020 | ŁKS Łódź

📽🍿 W tym roku nie możecie pojawić się w muzeach, więc muzea przyjdą do Was. Wiele ciekawych historii i anegdot o najstarszym łódzkim klubie sportowym. Zapraszamy na 🏛️ #NocMuzeów przy al. Unii 2.

Posted by ŁKS Łódź on Saturday, 16 May 2020

Kategorie

Trustbet - opinie o bukmacherach