Mecz Orła w kinie samochodowym?

Wiele wskazuje na to, że żużlowy sezon w Polsce wystartuje w ciągu dwóch miesięcy. Na początku jednak mecze będą odbywały się bez udziału publiczności. Kluby szukają rozwiązań, by umożliwić kibicom przeżywanie żużlowych emocji.

W połowie czerwca powinna wystartować PGE Ekstraliga. Niedługo później prawdopodobnie ruszą eWinner 1. Liga i 2. Liga Żużlowa. Jak podaje po-bandzie.com.pl jednym ze sposobów na puste stadiony może być uruchomienie kina samochodowego przed obiektem.

Trustbet - opinie o bukmacherach

Swoim pomysłem na kino samochodowe pod stadionem podzieliła się Ilona Termińska, prezes Apatora Toruń.

– Myślimy też nad takim pomysłem… Chcemy zrobić kino samochodowe podczas meczów. Nie wiem czy nam się to uda pod względem prawnym, ale chcemy pod MotoAreną postawić telebim i transmitować mecze dla kibiców. Dużo zależy od rozmów z Canal+, czy dostaniemy sygnał – powiedziała Termińska, w programie Po Bandzie Live.

Przypomnijmy, że pierwszy domowy mecz Apator Toruń miał odjechać w 2. kolejce sezonu 2020. Rywalem toruńskiej ekipy miał być Orzeł Łódź. Czy istnieje zatem szansa, że mecz Orła będzie można obejrzeć w kinie samochodowym? Niebawem powinniśmy poznać odpowiedź na to pytanie.

fot. Marian Zubrzycki
źródło: po-bandzie.com.pl


Kategorie

Trustbet - opinie o bukmacherach