Miły gest Widzewa wobec kibiców. Domowe mecze za darmo w WidzewTV

Klubowa telewizja Widzewa przygotowuje się do wznowienia rozgrywek II ligi. W związku z zainstniałą sytuacją epidemiologiczną, WidzewTV pokaże wszystkie domowe mecze łodzian do końca sezonu.

Z uwagi na fakt, że wracają rozgrywki ligowe, kluba telewizja łódzkiego II-ligowca przygotowuje się do transmitowania kolejnych meczów ligowych czerwono-biało-czerwonych. 

Trustbet - opinie o bukmacherach

WidzewTV na pewno pokaże wszystkie domowe występy drużyny Marcina Kaczmarka. W planach jest przeprowadzanie na żywo również transmisji z meczów wyjazdowych, ale to zależeć będzie nie tylko od decyzji gospodarzy, ale też ustaleń, regulaminów i wytycznych dotyczących organizacji spotkań w II lidze wypracowanych przez PZPN.

Z racji braku możliwości uczestniczenia kibiców w meczach domowych Widzewa, zwłaszcza tych posiadających karnety uprawniające do oglądania z trybun wszystkich spotkań do końca sezonu, klub podjął decyzję o realizacji transmisji na żywo bezpłatnie w paśmie otwartym klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube.

Decyzja ta podyktowana jest sprzedażą ponad 16 tysięcy karnetów na mecze wiosenne Widzewa i wynikającym z tego potencjalnym zainteresowaniem transmisjami. Jedynie transmisja w kanale otwartym zagwarantuje jej stabilność i łatwy dostęp dla wszystkich posiadaczy biletów sezonowych – czytamy na widzew.com

Warto wspomnieć, że w związku z panującą pandemią, YouTube wprowadził ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów. Z tego powodu transmisje z meczów WidzewTV realizować będzie również transmisje za pośrednictwem własnych serwerów. 

Dostęp kosztować będzie jeden punkt, ale za to jakość transmisji będzie prawdopodobnie dużo lepsza.

fot. Marian Zubrzycki


Kategorie

Trustbet - opinie o bukmacherach