Puchar Polski. Rywal Widzewa nieznany!

W pierwszej rundzie Totolotek Pucharu Polski w sezonie 2020/2021 Widzew Łódź zmierzy się na wyjeździe z drużyną, która wygra łódzki wojewódzki Puchar Polski 2019/2020.

Widzew to jeden z niewielu zespołów, który po poniedziałkowym losowaniu 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski nie poznał jeszcze swojego rywala.

Trustbet - opinie o bukmacherach

Los sparował klub z Al. Piłsudskiego 138 ze zwycięzcą trwających nadal rozgrywek łódzkiego wojewódzkiego Pucharu Polski z sezonu 2019/2020. W grze pozostały jeszcze cztery zespoły, które zmierzą się w zaplanowanych na 29 lipca półfinałach, a następnie ich zwycięzcy powalczą o końcowy triumf i przepustkę do gry z łodzianami.

W związku z tym rywalem Widzewa w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski 2020/2021 może być: Pelikan Łowicz, który w ćwierćfinale wojewódzkiego pucharu wyeliminował po rzutach karnych Widzew II, Unia Skierniewice, Warta Sieradz lub Jutrzenka Warta.

Mecze 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski odbędą się w dniach 13-16 sierpnia. Widzew na pewno będzie w swojej parze występował w roli gościa, ponieważ występuje w wyższej klasie rozgrywkowej niż każdy z potencjalnych rywali.

fot. Marian Zubrzycki


Kategorie

Trustbet - opinie o bukmacherach