Stadion ŁKS. Widać już nowe trybuny!

Postępy na budowie stadionu ŁKS-u robią ogromne wrażenie. Z tygodnia na tydzień obiekt rośnie w oczach. Teraz widać już zarys budowanych trybun.

Przy al. Unii Lubelskiej 2 trwa już montaż elementów trybuny południowej. 

Trustbet - opinie o bukmacherach

– Nie mamy żadnych opóźnień i działamy zgodnie z harmonogramem. W tej chwili na placu budowy pracuje na stałe ok. 70 osób, a 10 osób rotacyjnie się wymienia. Są to geodeci, geolodzy, kierowcy – mówił niedawno Marek Rosa z firmy Mirbud. 

– Wykonawca bardzo sprawnie realizuje swoje zadanie inwestycyjne, czyli buduje stadion ŁKS. Wszystko idzie naprawdę dobrze, a postęp prac możemy zobaczyć gołym okiem – potwierdziła Agnieszka Kowalewska – Wójcik dyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich. 

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku tygodni ruszą także prace budowlane na trybunie północnej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pod koniec roku rozpoczną się już prace związane z montażem konstrukcji stalowej dachu!

Przypomnijmy, że rozbudowa obiektu ma zakończyć się w czerwcu 2022 roku. Stadion ŁKS-u ma pomieścić około 18 tysięcy kibiców, a koszt całej inwestycji ma zamknąć się w 129 mln złotych.

fot. ŁKS Łódź


Kategorie

Trustbet - opinie o bukmacherach